MBI DEVELOPMENT d.o.o. Sarajevo, Lužansko polje br.44., 71 210 Ilidža

raspisuje oglas za prijem u radni odnos:

Radno mjesto: KONOBAR/ŠANKER U RESTORANU, m/ž – 3 (tri) izvršioca

Opis posla:

   Priprema, prodaja i posluživanje hrane i pića;

   Pripremne radnje prije posluživanja;

   Osiguranje snadbjevenosti šanka pićem i ostalim proizvodima iz ponude;

   Održavanje urednosti unutrašnjeg i vanjskog prostora za posluživanje gostiju;

   Održavanje urednosti i higijene šanka i ostalog inventara u sklopu šanka;

   Odgovornost za povjerena finansijska sredstva i imovinu poslodavca;

Uslovi:

   SSS;

   Obavezno radno iskustvo na radnom mjestu konobara/šankera u restoranu;

   Obavezno poznavanje engleskog jezika, poželjno poznavanje i drugih stranih jezika;

   Poznavanje standarda u serviranju jela i napitaka;

   Vozačka dozvola B kategorije uz aktivno vozačko iskustvo;

   Poznavanje rada na računaru;

Vještine:

   Komunikativnost i spremnost na timski rad;

   Samodisciplina, sistematičnost, odgovornost i urednost;

   Pozitivne karakterne osobine i ljubaznost;

   Iskrenost, pouzdanost, povjerenje i profesionalan odnos u radnoj sredini;

Nudimo:

   Rad u stabilnoj i uspješnoj kompaniji;

   Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja;

   Ugovor o radu na određeno vrijeme uz mogućnost stalnog zaposlenja;

Rok za prijave:  Krajnji rok za prijave 17.03.2016.

Prijava treba da sadrži:  CV i Pismo motivacije, na bosanskom i engleskom jeziku

Lokacija: Lužansko polje br.44., Sarajevo

Broj izvršilaca: Tri (3)

Prijave slati:

   Putem pošte, na adresu:

ul. Lužansko polje br.44., 71 210 Ilidža

   Putem e – maila:

human.resources@mbidevelopment.com